/Files/images/максимовичі.jpg

Адреса

07040
с.Максимовичі, вул.Миру,118

тел. (04592) 31-1-17

Директор: Митрофанова Тетяна Василівна

Максимовицьке навчально-виховне об» єднання «загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» заснована в 1972 році.
У 1998 році школі присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу Леоніда Васильовича Недогибченка.
У школі навчається 86 учнів та 25 дітей відвідують дошкільний заклад «Казочка». Навчально-виховний процес забезпечують 18 педагогічних працівників: 9 мають вищу освіту, 3 - незакінчену вищу, 6 - середню спеціальну ( двоє з них здобувають вищу освіту в Переяслав-Хмельницькому університеті).
Серед них:
6 – «спеціаліст вищої категорії»,
2 - « спеціаліст першої категорії»,
1 - « спеціаліст другої категорії»,
9 - «спеціаліст».
Трьом учителям присвоєно звання «Старший учитель», двом – «Відмінник освіти».
Із 18 вчителів 13 є випускниками нашої школи.
У закладі 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, спортивний зал та спортивний майданчик, їдальня на 80 місць, комбінована майстерня, методичний кабінет, кабінет педагога-організатора, бібліотека. Створено зал Бойової слави, музей народних ремесел, світлицю.
Діє ряд гуртків: « Основи дизайну», «Прикрась свій дім», «Вироби з дерева», «Співограй» та спортивні секції.
Учні школи активні учасники та переможці районних конкурсів, спортивних змагань, учнівських олімпіад. Петренко Михайло два роки поспіль виборював третє місце в обласній олімпіаді з історії.
За останні 5 років восьмеро учнів отримали свідоцтво з відзнакою. У вищих навчальних закладах I-II та III-IV акредитації здобувають освіту двадцять п’ятеро випускників, із них шестеро навчаються у вищих закладах, здобуваючи педагогічні професії.
У школі діє учнівське самоврядування, яке здійснюється за шістьма напрямками: «Освіта і наука», «Культура і відпочинок», «Екологія», «Милосердя», «Дозвілля і спорт», «Права й обов’язки».
Для школярів організовуються різноманітні виховні заходи: вечори, ранки, конкурси, диспути, вікторини, зустрічі, бесіди за круглим столом, спортивні змагання тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi