/Files/images/радинка.jpg

Адреса

07024
с.Радинка, вул.Тараса Шевченка, 25

тел. (04592) 21-1-96

Директор: Лишиленко Надія Михайлівна

Одним з перших навчальних закладів на території Поліського району була школа, заснована в с. Радинка у 1900 році, про що свідчать архівні документи.
На даний час Радинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» нараховує 152 учні, 23 дошкільнят відвідує дитячий заклад, у навчально-виховному об’єднанні працює 26 педагогів, з них 1 має звання вчитель-методист, 3 – старший вчитель, 10 вчителів мають кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст першої категорії», 3 – нагороджені значком «Відмінник освіти України», 1 – значком «Отличник просвещения СССР». 27 випускників школи працюють вчителями в Поліському районі, з них 3 - директорами шкіл.
Учні школи ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – моє покликання»: у 2005 р. – Власенко Оксана Григорівна, у 2007 р. – Андреєва Олександра Володимирівна, у 2008 р. – Корчемна Марія Миколаївна - і зараз є студентами педагогічних вузів. За останні 5 років Боровських Катерина Сергіївна та Боровських Інна Сергіївна неодноразово були призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови (вчитель Кумечко Ольга Іванівна) та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вчителі Богдан Вікторія Володимирівна, Лишиленко Надія Михайлівна).
Учні школи входили в десятку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, фізики, зарубіжної літератури, української літератури.
Вихованці НВО були призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад практично з усіх предметів. Брали активну участь у різноманітних конкурсах, за що відзначені грамотами, подарунками.
З 2002 року із Золотою медаллю за високі досягнення у навчанні зі школи випущено 10 учнів, зі Срібною медаллю за досягнення у навчанні – 1.
Проходять роки і талановиті молоді люди, випускники нашої школи творять історію, примножують добробут свій, свого села, своєї держави, приносять славу рідному народу.
Кiлькiсть переглядiв: 667

Коментарi