
Адреса
07052
с.Володарка, вул.Першотравнева,57
тел. (04592) 5-16-19
В.о. директора: Ільницька Оксана Михайлівна
Літопис школи починається 1922 року, коли у центрі села Володарка всією громадою була збудовано деревяну семирічну школу. Її відвідували не тільки діти з Володарки, а й сусідніх населених пунктів – Рудні Димарської і Городещини. Перші директори – І.М.Остапенко, П.В.Білик. Перші вчителі – М.С.Гора, К.Ф.Грисько, В.Н.Маньківський, Л.І.Дідківська, Й.І.Біляківський, С.Л.Панасменко.
Під час голодомору 1932 -1933 рр. дітей у школі підгодовували затіркою, чаєм із запашної конюшини, давали по шматочку хліба з висівок наполовину з половою.
За часів Великої Вітчизняної війни школа не працювала. Поновила роботу в 1946 року. Тоді водному класі навчалися різні за віком діти. Директором школи був учитель-фронтовик Я.М.Горбань.
1957 р. внаслідок зменшення кількості учнів школу реорганізовано у початкову.
У 1991 р. з огляду на аварійний стан приміщення школи переведено в амін будинок колгоспу ім..Петровського. директорами були О.Л.Даниленко, Л.П.Мороз, Л.В.Яковенко, В.П.Блішун, Т.В.Дьохтяренко. З 1957р. до 2001р. школа - початкова.
2001 р. відкрили нову двоповерхову школу, яка відразу стала окрасою села і про яку так мріяли діти та їх батьки.. Очолив новий навчальний заклад О.І.Ільницький. У народі кажуть : щаслива та людина , котра йде на роботу з радістю і повертається додому з добрим настроєм. Саме таким новоствореним , злагодженим, працьовитим є молодий колектив Володарського НВО. Школа має 9 класів і дошкільну групу.
З 2003 року при школі почав функціонувати районний початковий мистецький навчальний заклад, що дав можливості розкивати свої здібності та таланти підростаючому поколінню. Відкрито відділи: народних інструментів, вокалу, хореографії, естрадно-інструментальний, духових інструментів.
На сьогоднішній день в навчальному закладі працює 14 педагогів: з них мають три – вищу категорію, п’ять – І категорію, двоє - ІІ категорію, четверо – категорію «спеціаліст».
У школі працюють гуртки, факультативи за інтересами. Учні приймали участь у районних позашкільних заходах.
У початковій школі стали традиційними спортивні свята: «Козацькі розваги», «Веселі старти», родинні свята «Роде наш красний», «Тато, мама, я – дружна сім»я». Молодші школярі беруть активну участь у конкурсах малюнків: «Осінь наша мила», «Мій рідний край», «Моє рідне село», у конкурсі на кращу новорічну іграшку. Цікавими є виступи учнів до Дня Святого Миколая. Традиційно, щороку, проходить конкурс «Ідеальний клас», результати якого оголошуються на урочистій лінійці. На початку навчального року формуються органи учнівського самоврядування. Традиційно учні 5-9 класів беруть участь у акції «Милосердя», під час якої відвідують одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни і праці, інвалідів та надають посильну допомогу.
Кiлькiсть переглядiв: 462